Na wczorajszym spotkaniu zespołu postanowiłyśmy zagłębić się w śnienie naszego Laboratorium. Nic tak nie zbliża jak spotkania na głębszym poziomie:)
piątek, 12 października 2012
Śniące Labo
wtorek, 9 października 2012
LAB w Polsat Cafe
Dziś w Laboratorium ekipa Polsat Cafe. Mini - nagranie wypowiedzi Agnieszki Kramm na temat nadmiernego organizowania życia przez kobiety. Jak wiadomo - kobiety są świetnymi organizatorkami, o czym świadczy choćby codzienna ekwilibrystka i logistyka życia rodzinnego, pilnowania grafiku codziennych zajęć całej rodziny, i jeszcze psa, i innych. Wg mężczyzn - czasem tej organizacji za dużo....
Główną atrakcją był Fred, choć na wizji się nie znalazł.
Oglądajcie nas w Polsat Cafe i innych, to dopiero początek!
Główną atrakcją był Fred, choć na wizji się nie znalazł.
Oglądajcie nas w Polsat Cafe i innych, to dopiero początek!
Sobotnie spotkanie Społeczności POP
W sobotę 6 października w Laboratorium Psychologii Procesu odbyło się otwierające nowy rok szkolny spotkanie Społeczności POP. Przybyła duża grupa studentów zarówno I jak i II fazy i czterech nauczycieli. Na spotkaniu planowany wcześniej proces grupowy nie doszedł do skutku. Omawialismy różne tematu, głównie związane z tematem Samorządu, dalszych kierunków i rozszerzania działań popowych w świecie. Rozmawialismy też na tematy związane z naszym internetowym stringiem. Studenci różnych lat mieli okazję do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz pomysłami. Była to kolejna okazja do poznania się bliżej. Wspólnie ustalilismy, że jeszcze w tym roku odbędzie się następne spotkanie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nigdy nie byli na spotkaniu społeczności do przybywania, bo jest to super okazja do poznania innych studentów, nauczycieli oraz do budowania naszej pop-wspólnoty.
piątek, 5 października 2012
Wakacje!
W
wakacje milczałyśmy, ale to nie znaczy, że nic u nas się nie
działo.
Działo
się wiele.
Na
samym początku lipca odbyła się u nas część zajęć
Intensywnego Kursu Psychologii Zorientowanej na Proces. Prowadziła
go Agnieszka Kramm, a asystowała Marta Pociecha. Potem swoje kilka
dni prowadziła również u nas Bogna Szymkiewicz. Było to kilka
niezwykle intensywnych dni, za które bardzo dziękujemy! Piękne
prace, mocne spotkania, przepływ.
W
lipcu odbył się warsztat letni dla kobiet, zaawansowanej grupy,
która pracuje ze sobą już dość długo.
Na
warsztacie tworzyłyśmy tarcze naszej osobistej mocy:
oczyszczałyśmy
się w szałasie potów:
pracowałyśmy
ze spiralą:
śmiałyśmy
się do rozpuku, płakałyśmy, uczyłyśmy co oznacza budowanie
wspólnoty, jak dobrze się komunikować.
Warsztat
prowadziła Agnieszka Kramm w asyście Ani Ziółkowskiej.
Było
naprawdę pięknie, mocno, prawdziwie, poruszająco, wzruszająco i
zmieniająco!
Bardzo
wszystkim uczestniczkom dziękujemy.
A na
zakończenie wakacji kilka osób z naszego zespołu znalazło się w
Barcelonie. A tam – owoce morza i cava, piękne widoki, zabawa w
Sabotażystę (polecamy!), gorąco i relaks. Barcelonę lubimy niezmiernie, była wisienką na torcie wakacyjnych wypraw.
Po
tym wszystkim – gotowe do pracy, pełne pomysłów, energii i chęci
z przyjemnością spotkamy się z Wami.
Klinika Śniącego Ciała
Rusza długo wyczekiwany projekt Klinika Śniącego Ciała. Co to jest? Wiele osób od dawna zgłasza się do nas na psychoterapię, z pytaniem o możliwość tańszych sesji. Udało nam się taki projekt zaplanować, zdobyć trochę funduszy, i projekt we współpracy z Fundacją Miejsce Kobiet - rozpoczyna się. Terapeutami w Klinice są osoby z naszego zespołu, a także nasze trzy stażystki. Cieszymy się z niego bardzo. Mamy nadzieję, że będzie to nasza mała cegiełka w wychodzeniu poza schemat, w którym psychoterapia jest ekskluzywnie dostępna tylko części świata. Ruszamy!
Zapraszamy - ulotka informacyjna już na naszej stronie, będzie też zamieszczona na blogu.
Zdjęcie z pierwszego zebrania zespołu Kliniki:
Lab Power
Na wczorajszym, kolejnym spotkaniu zespołu Laboratorium stworzyłyśmy przestrzeń dla nowych pomysłów, idei i duchów, które wlatywały przez szeroko otwarte drzwi i serca.
W pracy naszego zespołu stawiamy na przyjazną atmosferę, partnerstwo i budowanie dobrych relacji opartych na zaufaniu, wsparciu i pozytywnej energii..
...dlatego Justyna szybko zaaklimatyzowała się w naszym przyjaznym gronie:)
Dzięki współpracy i szybkiego łącza możemy z łatwością wysyłać dobrą energię całego zespołu Labu w świat.
W dobrych relacjach i współpracy nasza siła!!!
Nastawcie się na odbiór:)
poniedziałek, 1 października 2012
Zespół Laboratorium w większym składzie
Pierwsze powakacyjne zebranie zespołu Laboratorium odbyło się w zeszły czwartek w słonecznej atmosferze. Dzieliłyśmy się refleksjami i wspomnieniami z wakacji.
Do zespołu dołączyła Justyna Kaczmarek. Witamy na pokładzie!!!
Do powakacyjnego obwąchiwania tematów przyłączył się jeszcze jeden niespodziewany gość - Fred.
Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyn Fred okazał się niezwykłym psem, który swą wyjątkową łagodnością wniósł fantastycznego ducha. Szybko podbił nasze serca, a zwłaszcza jedno:)
Czeka nasz rok pełen ciekawych wydarzeń, projektów, spotkań i warsztatów. Bądźcie z Nami!!!!
ZAPRASZAMY!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)



