Koniecznie posłuchajcie - klikając na poniższy link
środa, 31 października 2012
wtorek, 23 października 2012
History healing - Gary Reiss w Polsce
Zapraszamy bardzo serdecznie na kolejną już wizytę dr Garego Reissa w Polsce. Tym razem będziemy zajmować się leczeniem naszych historycznych traum, spotkamy się w szerszym, międzynarodowym gronie. Przyjadą do nas goście z Izraela, Austrii, Niemiec.
Więcej informacji tutaj: www.psychologia-procesu.org.pl
Worldwork to praca z konfliktami, z napięciami społecznymi metodami psychologii zorientowanej na proces. Jej celem jest budowanie społeczności, leczenie napięć, szukanie głębokiego porozumienia.
Poniżej dla przypomnienia zdjęcia z jednej z poprzednich wizyt Garego:
TRANSFORMOWANIE I UZDRAWIANIE HISTORII -
TWORZENIE NOWEGO POCZĄTKU
Cykl warsztatów "Worldwork - praca ze światem" poświęconych wzajemnym relacjom w Europie Środkowej
Pierwsze spotkanie: Warszawa, 26 - 28 października 2012
Więcej informacji tutaj: www.psychologia-procesu.org.pl
Worldwork to praca z konfliktami, z napięciami społecznymi metodami psychologii zorientowanej na proces. Jej celem jest budowanie społeczności, leczenie napięć, szukanie głębokiego porozumienia.
Poniżej dla przypomnienia zdjęcia z jednej z poprzednich wizyt Garego:
Psychopatologia procesowa
W poprzedni weekend w Laboratorium odbyły się zajęcia dla studentów, w ramach Studium Psychoterapii i Psychologii Procesu. Przyglądaliśmy się temu jak praca z procesem podchodzi do pracy z osobami z diagnozą psychiatryczną. Zajęcia prowadziła Agnieszka Kramm.
Uczyliśmy się pracować z depresją, z atakami lęku i paniki, z OCD, z głosami, z borderline.
W przerwach siedzieliśmy razem w kuchni, gadaliśmy, snuliśmy, śniliśmy, odpoczywaliśmy.
Praca z procesem od dawna zajmuje się wspieraniem osób tzw. chorych psychicznie, i rozwijaniem technik skutecznej pracy. Zastanawialiśmy się jak nasze podejście ma się do tradycyjnej psychiatrii, co z niej bierze, a z czym się nie zgadza.
Badaliśmy na ile zjawiska zaburzeń psychicznych są opisem nie tylko jednostkowego doświadczenia, ale i całej kultury, społeczności.Uczyliśmy się pracować z depresją, z atakami lęku i paniki, z OCD, z głosami, z borderline.
W przerwach siedzieliśmy razem w kuchni, gadaliśmy, snuliśmy, śniliśmy, odpoczywaliśmy.
piątek, 19 października 2012
niedziela, 14 października 2012
piątek, 12 października 2012
Śniące Labo
Na wczorajszym spotkaniu zespołu postanowiłyśmy zagłębić się w śnienie naszego Laboratorium. Nic tak nie zbliża jak spotkania na głębszym poziomie:)
wtorek, 9 października 2012
LAB w Polsat Cafe
Dziś w Laboratorium ekipa Polsat Cafe. Mini - nagranie wypowiedzi Agnieszki Kramm na temat nadmiernego organizowania życia przez kobiety. Jak wiadomo - kobiety są świetnymi organizatorkami, o czym świadczy choćby codzienna ekwilibrystka i logistyka życia rodzinnego, pilnowania grafiku codziennych zajęć całej rodziny, i jeszcze psa, i innych. Wg mężczyzn - czasem tej organizacji za dużo....
Główną atrakcją był Fred, choć na wizji się nie znalazł.
Oglądajcie nas w Polsat Cafe i innych, to dopiero początek!
Główną atrakcją był Fred, choć na wizji się nie znalazł.
Oglądajcie nas w Polsat Cafe i innych, to dopiero początek!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






